Pranie dywanów

W STEFPOL CLEANING oferujemy profesjonalne usługi związane również z praniem dywanów na terenie Warszawy oraz usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z tapicerek. Nasz wykwalifikowany personel korzysta z najlepszej jakości sprzętu oraz markowych środków czystości. Pozwala to na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów, które zadowolą wszystkich naszych klientów. W branży działamy od dłuższego czasu, dlatego posiadamy niezbędną wiedzę na temat tego, w jaki sposób wykorzystywać używane na co dzień środki, aby Państwa wnętrza lśniłypranie dywanów - stefpolcleaning czystością. Sprzęt będący na naszym wyposażeniu jest na bieżąco serwisowany i gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Jeśli więc szukają Państwo rzetelnej i doświadczonej firmy, której chcecie zlecić pranie dywanów i tapicerki jesteśmy przekonani, że w pełni spełnimy staw
iane przed nami oczekiwania. Oferujemy również czyszczenie dywanów metodą ekstrakcyjną, które gwarantuje usunięcie nawet najcięższych plam. Taka metoda nie wymaga dodatkowego odkurzania po czyszczeniu oraz nie osłabia struktury materiału czyszczonego elementu.

CZYSZCZENIE ZA POMOCĄ PARY

Profesjonalne pranie dywanów - stefpolcleaningCzyszczenie tapicerki oraz powierzchni dywanów za pomocą pary daje znakomite efekty. Ciśnienie, które jest dostarczane przez urządzenie, wydmuchuje bowiem zanieczyszczenia znajdujące się we włosiu dywanu oraz doskonale dezynfekuje podłoże tkaniny. Dzięki temu dywan staje się bezpieczny od wszelkiego rodzaju zarazków i roztoczy. To bardzo ważne przede wszystkim jeśli w domu znajdują się małe dzieci i osoby zmagające się z różnego rodzaju alergiami.

Parowe pranie dywanów potrafi w skuteczny sposób zniwelować wszelkie zabrudzenia. Wysoka temperatura zabija zarazki i jednocześnie sprawia, że dywan poddany tej metodzie czyszczenia szybko wysycha. W przypadku tradycyjnego czyszczenia dywanów na mokro może dochodzić do przemoczenia jego struktury. Dzięki zastosowaniu technologii czyszczenia za pomocą pary wodnej tego typu zjawisko nie występuje, a w konsekwencji również przyspiesza proces schnięcia materiału.
Wykonamy dla Państwa profesjonalne czyszczenie dywanów oraz tapicerek przy użyciu wspomnianej metody z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

CZYSTOŚĆ I PROFESJONALIZM

Pranie tapicerki najlepiej zlecić firmie, która wykona tę usługę w skuteczny i profesjonalny sposób. W STEFPOL CLEANING posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Posiadamy bezpieczne środki, a także praktykujemy sprawdzoną i przetestowaną przez nas metodę czyszczenia. Skutecznie usuniemy wszelkiego rodzaju plamy po jedzeniu, tuszu, kawie lub herbacie. Wykonamy zarówno małe zlecenia klientów indywidualnych, jak również duże, zlecone nam przez firmy i instytucje. Nie boimy się wyzwań, dlatego chętnie podejmujemy się różnorodnych zadań. Do kwestii finansowych podchodzimy bardzo indywidualnie. Każdy klient jest dla nas niezwykle istotny, dlatego indywidualnie podchodzimy również do ogólnego kosztu danej usługi.

Nasz profesjonalizm potwierdza fakt, iż zatrudniamy wyłącznie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy również ubezpieczeni na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Wszystko to wpływa na pełne bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług.